Strona główna

Komisja Gier w załączeniu przedstawia Harmonogram Turniejów Orlików Starszych i Młodszych, Żaków Starszych i Młodszych. Planujemy również rozgrywki Skrzatów podobnie jak w poprzedniej rundzie. Wszystkie zmiany terminów i kontaktów będę na bieżąco aktualizowane.

Regulamin Rozgrywek Orlików i Żaków

Unifikacja PZPN

 

 

Orlik Starszy gr. I (2011)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

12.09.2021 r. (niedziela)

godz. 9:00

AMSPN Hetman Zamość

537-363-423

2

18.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

DKS Gaudium Zamość

509-770-480

3

26.09.2021 r. (niedziela)

godz. 9:00

BKS Biłgoraj

531-073-150

4

02.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

UKS Football Academy Zamość

721-992-294

5

09.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

STS Start Gmina Frampol

517-385-265

6

16.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

GLKS Granica Lubycza Królewska

723-687-912



Orlik Starszy gr. II (2011)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

11.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

TKS Huczwa Tyszowce

781-999-999

2

18.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Huragan Hrubieszów

660-386-831

3

25.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

LKS Olimpia Miączyn

504-726-830

4

02.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

LKS Szumy Susiec

663-128-011

5

09.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Sparta Łabunie

501-455-627







Orlik Starszy gr. III (2011)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

11.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

GLKS Omega Stary Zamość

693-333-680

2

18.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Potok Sitno

793-034-061

3

25.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Błękitni Obsza

511-036-336

4

02.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

MGKS Igros Krasnobród

733-013-017

5

09.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

LZS Tarpan Korchów

731-664-289



Orlik Młodszy gr. I (2012)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

11.09.2021 r. (sobota)

godz. 10:00

TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski I i II

zamiana gospodarza turnieju z Unia

tel./fax 84 665-93-50

2

18.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

MKS Unia Hrubieszów

zamiana gospodarz turnieju z Tomasovią

607-491-100

3

25.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Pogoń Łaszczówka

695-560-716

4

02.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

GLKR-S Olimp Mircze

604-227-219

5

09.10.2021 r. (sobota)

godz. 9.00

GKS Szyszła Tarnoszyn

513-062-786



Orlik Młodszy gr. II (2012)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

11.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

BKS Biłgoraj

531-073-150

2

18.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

UKS Football Academy Biłgoraj

606-917-804

3

25.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

DKS Gaudium I Zamość

509-770-480

4

02.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

STS Gryf I Gmina Zamość

515-734-768

5

09.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

STS Gryf II Gmina Zamość

515-734-768

6

19.06.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

DKS Gaudium II Zamość

509-770-480

Orlik Młodszy gr. III (2012)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

11.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

MKS Szczebrzeszyn

606-211-946

2

18.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

AMSPN Hetman Zamość

608-322-898

3

25.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Orzeł Tereszpol

608-071-647

4

02.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

STS Start Gmina Frampol

517-385-265

5

09.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

LZS Tanew Majdan Stary

517-506-288

Żak Starszy gr. I (2013)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

11.09.2021 r. (sobota)

godz. 9.00

GKS Huragan Hrubieszów

660-386-831

2

18.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

MKS Unia Hrubieszów

607-491-100

3

25.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

TKS Tomasovia I Tomaszów Lubelski

tel./fax 84 665-93-50

4

02.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

TKS Huczwa Tyszowce

781-999-999

5

09.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

TKS Tomasovia II Tomaszów Lubelski

tel./fax 84 665-93-50

 

 

Żak Starszy gr. II (2013)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

12.09.2021 r. (niedziela)

godz. 9:00

AMSPN Hetman I i II Zamość

511-170-727

796-316-865

2

18.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

DKS Gaudium Zamość

509-770-480

3

25.09.2021 r. (sobota)

godz. 09:00

UKS Football Academy Zamość

721-992-294

4

02.10.2021 r. (sobota)

godz. 09:00

STS Gryf I Gmina Zamość

515-734-768

5

09.10.2021 r. (sobota)

godz. 09:00

GLKS Omega Stary Zamość

693-333-680

6

16.10.2021 r. (sobota)

godz. 09:00

STS Gryf II Gmina Zamość

515-734-768



Żak Starszy gr. III (2013)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

11.09.2021 r. (sobota) godz. 9:00

LKS Szumy Susiec

663-128-011

2

16.10.2021 r. (sobota) godz. 9:00

LKS Orkan Bełżec

661-944-591

3

25.09.2021 r. (sobota) godz. 9:00

GKS Pogoń 96 Łaszczówka

695-560-716

4

02.10.2021 r. (sobota) godz. 9:00

GLKS Granica Lubycza Królewska

723-687-912

5

10.10.2021 r. (niedziela) godz. 9:00

AP Kicker Tomaszów Lubelski

887-132-000



Żak Starszy gr. IV (2013)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

10.09.2021 r. (piątek ) godz. 9:00

BKS Biłgoraj

531-073-150

2

18.09.2021 r. (sobota) godz. 9:00

UKS Football Academy Biłgoraj

606-917-804

3

26.09.2021 r. (niedziela) godz. 10:00 

(zmiana na wniosek Gromu)

LKS Grom Różaniec

605-397-485

4

02.102021 r. (sobota) godz. 9:00

GKS Błękitni Obsza

511-036-336

5

10.10.2021 r. (niedziela) godz. 9:00

zmiana na wniosek Orionu

LKS Orion Dereźnia

508-677-957

6

16.10.2021 r. (sobota)

godz. 9.00

LZS Tarpan Korchów

731-664-289

7

23.10.2021 r. (sobota)

godz. 9.00

LKS Olimpiakos Tarnogród

660-314-490

 

Żak Młodszy gr. I (2014)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

11.09.2021 r. (sobota) godz. 9:00

GKS Huragan Hrubieszów

660-386-831

2

18.09.2021 r. (sobota) godz. 9.00

MKS Szczebrzeszyn

606-211-946

3

25.09.2021 r. (sobota) godz. 9:00

DKS Gaudium Zamość

509-770-480

4

02.10.2021 r. (sobota) godz. 9:00

AMSPN Hetman Zamość

796-316-865

5

09.10.2021 r. (sobota) godz. 9:00

TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

tel./fax 84 665-93-50



Żak Młodszy gr. II (2014)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

11.09.2021 r. (sobota) godz. 9:00

STS Start Gmina Frampol

517-385-265

2

17.09.2021 r. (piątek)

godz. 16

BKS Biłgoraj

531-073-150

3

25.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

UKS Football Academy Biłgoraj

606-917-804

4

03.10.2021 r. (niedziela)

godz. 9:00

(zmiana na wniosek Orionu)

LKS Orion Dereźnia

508-677-957

5

09.10.2021 r. (sobota)

godz. 9.00

STS Gryf Gmina Zamość

515-734-768

6

16.10.2021 r. (sobota)

godz. 9.00

KS Tur Turobin

609-161-858



Skrzat (2015)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

11.09.2021 r. (sobota) godz. 9:00

UKS Footbal Academy Biłgoraj

606-917-804

2

18.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

DKS Gaudium Zamość

509-770-480

3

25.09.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

STS Gryf Gmina Zamość

515-734-768

4

02.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

UKS Football Academy Zamość

721-992-294

5

09.10.2021 r. (sobota)

godz. 9:00

AMSPN Hetman Zamość

797-182-111

6

16.10.2021 r. (niedziela) godz. 9:00

AP Kicker Tomaszów Lubelski

887-132-000



RUNDA JESIEŃ 2021

Orlik Starszy E1-turniejowo (2011):

 

GRUPA 1

  1. AMSPN Hetman Zamość
  2. DKS Gaudium Zamość
  3. UKS Football Academy Zamość
  4. BKS Biłgoraj
  5. STS Start Gmina Frampol
  6. GLKS Granica Lubycza Król.

 

GRUPA 2

  1. LKS Olimpia Miączyn
  2. GKS Huragan Hrubieszów
  3. LKS Szumy Susiec
  4. TKS Huczwa Tyszowce
  5. GKS Sparta Łabunie

 

GRUPA 3

  1. GLKS Omega Stary Zamość
  2. GKS Potok Sitno
  3. GKS Błękitni Obsza
  4. MGKS Igros Krasnobród
  5. LZS Tarpan Korchów

 

 

Orlik Młodszy E2-turniejowo (2012):

 

GRUPA 1

  1. MKS Unia Hrubieszów
  2. TKS Tomasovia I Tomaszów Lubelski
  3. TKS Tomasovia II Tomaszów Lubelski
  4. GKS Pogoń 96 Łaszczówka
  5. GLKR-S Olimp Mircze
  6. GKS Szyszła Tarnoszyn

 

GRUPA 2

  1. STS Gryf Gmina Zamość I
  2. DKS Gaudium I Zamość
  3. DKS Gaudium II Zamość
  4. BKS Biłgoraj
  5. Gryf Gmina Zamość II
  6. UKS Football Academy Biłgoraj

GRUPA 3

  1. GKS Orzeł Tereszpol
  2. STS Start Gmina Frampol
  3. MKS Szczebrzeszyn
  4. LZS Tanew Majdan Stary
  5. AMSPN Hetman Zamość

 

 

Żak Starszy F1-turniejowo (2013)

 

GRUPA 1

  1. MKS Unia Hrubieszów
  2. TKS Tomasovia I Tomaszów Lubelski
  3. TKS Tomasovia II Tomaszów Lubelski
  4. GKS Huragan Hrubieszów
  5. TKS Huczwa Tyszowce

 

GRUPA 2

  1. GLKS Omega Stary Zamość
  2. DKS Gaudium I Zamość
  3. DKS Gaudium II Zamość
  4. UKS Football Academy Zamość
  5. STS Gryf I Gmina Zamość
  6. AMSPN Hetman I Zamość
  7. STS Gryf II Gmina Zamość
  8. AMSPN Hetman II Zamość zmiana w dniu 09.09.2021 r.

 

GRUPA 3

  1. GKS Pogoń 96 Łaszczówka
  2. GLKS Granica Lubycza Królewska
  3. LKS Szumy Susiec
  4. LKS Orkan Bełżec
  5. AP Kicker Tomaszów Lubelski I
  6. AP Kicker Tomaszów Lubelski II

 

GRUPA 4

  1. LKS Grom Różaniec
  2. BKS Biłgoraj
  3. GKS Błękitni Obsza
  4. LKS Orion Dereźnia
  5. UKS FA Biłgoraj
  6. LZS Tarpan Korchów
  7. LKS Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

Żak Młodszy F2-turniejowo (2014)

 

GRUPA 1

  1. TKS Tomasovia  Tomaszów Lubelski
  2. MKS Szczebrzeszyn
  3. AMSPN Hetman Zamość
  4. DKS Gaudium Zamość
  5. GKS Huragan Hrubieszów

 

GRUPA 2

  1. BKS Biłgoraj
  2. STS Start Gmina Frampol
  3. STS Gryf Gmina Zamość
  4. LKS Orion Dereźnia
  5. UKS Football Academy Biłgoraj
  6. KS Tur Turobin

 

 

Skrzat G1-turniejowo (2015)

  1. AMSPN Hetman Zamość
  2. AP Kicker Tomaszów Lubelski
  3. UKS Football Academy Zamość
  4. STS Gryf Gmina Zamość
  5. LKS Orion Dereźnia-drużyna wycofała się w dniu 10.09.2021 r.
  6. UKS Football Academy Biłgoraj
  7. DKS Gaudium Zamość