Strona główna

W dniu 22.07.2021 r. odbyło się losowanie numerów rozstawienia drużyn klasy Okręgowej, klasy A i klasy B. Udział wzięli: Trener GLKS Omega Stary Zamość Pan Paweł Lewandowski, Trener BKS Bodaczów Pan Paweł Berdak, Sekretarz Komisji Gier Andrzej Swacha i Członek Komisji Gier Andrzej Duda. 

Przypominamy również o terminach rozgrywek w klasie Okręgowej i klasie A.

 

 

Klasa Okręgowa:

wylosowane numery drużyn

1. KS Włókniarz Frampol

2. LKS Olimpia Miączyn

3. GKS Sparta Łabunie

4. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

5. LKS Olimpiakos Tarnogród

6. GKS Andoria Mircze

7. LZS Tanew Majdan Stary

8. GLKS Omega Stary Zamość

9. GLKS Granica Lubycza Królewska

10. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

11. SP Victoria Łukowa*

12. GKS Błękitni Obsza

13. KS Tur Turobin

14. LKS Metalowiec Goraj

15. ŁKS Korona Łaszczów

16. Łada 1945 Biłgoraj

* SP Victoria Łukowa rozegra cztery początkowe kolejki na wyjeździe jako goście ze względu na zalane wcześniej boisko, które obecnie nie nadaje się do gry.

 Kolejka   Zestawienie  par  dla 15-16 ZESPOŁÓW 
 ------------------------------------------------------------------------
       1   1-16   2-15   3-14   4-13   5-12   6-11   7-10   8-9
       2   16-9   10-8   11-7   12-6   13-5   14-4   15-3   1-2
       3   2-16   3-1    4-15   5-14   6-13   7-12   8-11   9-10
       4   16-10  11-9   12-8   13-7   14-6   15-5   1-4    2-3
       5   3-16   4-2    5-1    6-15   7-14   8-13   9-12   10-11
       6   16-11  12-10  13-9   14-8   15-7   1-6    2-5    3-4
       7   4-16   5-3    6-2    7-1    8-15   9-14   10-13  11-12
       8   16-12  13-11  14-10  15-9   1-8    2-7    3-6    4-5
       9   5-16   6-4    7-3    8-2    9-1    10-15  11-14  12-13
      10   16-13  14-12  15-11  1-10   2-9    3-8    4-7    5-6
      11   6-16   7-5    8-4    9-3    10-2   11-1   12-15  13-14
      12   16-14  15-13  1-12   2-11   3-10   4-9    5-8    6-7
      13   7-16   8-6    9-5    10-4   11-3   12-2   13-1   14-15
      14   16-15  1-14   2-13   3-12   4-11   5-10   6-9    7-8
      15   8-16   9-7    10-6   11-5   12-4   13-3   14-2   15-1


Klasa A

wylosowane numery drużyn

1. GKS Ostoja Skierbieszów

2. STS Gryf II Gmina Zamość

3. MKS Unia Hrubieszów

4. LKS Orkan Bełżec

5. LKS Orion-Stihl Jacnia

6. KS Sokół Zwierzyniec

7. LZS Tarpan Korchów

8. STS Start Gmina Frampol

9. GLKS Graf Chodywańce

10. LKS Orion Dereźnia

11. GKS Potok Sitno

12. LKS Szumy Susiec

13. GKS Orzeł Tereszpol

14. KS Olender Sól

 Kolejka   Zestawienie  par  dla 14 zespołów
 ------------------------------------------------------------------------
       1   1-14   2-13   3-12   4-11   5-10   6-9    7-8
       2   14-8   9-7    10-6   11-5   12-4   13-3   1-2
       3   2-14   3-1    4-13   5-12   6-11   7-10   8-9
       4   14-9   10-8   11-7   12-6   13-5   1-4    2-3
       5   3-14   4-2    5-1    6-13   7-12   8-11   9-10
       6   14-10  11-9   12-8   13-7   1-6    2-5    3-4
       7   4-14   5-3    6-2    7-1    8-13   9-12   10-11
       8   14-11  12-10  13-9   1-8    2-7    3-6    4-5
       9   5-14   6-4    7-3    8-2    9-1    10-13  11-12
      10   14-12  13-11  1-10   2-9    3-8    4-7    5-6
      11   6-14   7-5    8-4    9-3    10-2   11-1   12-13
      12   14-13  1-12   2-11   3-10   4-9    5-8    6-7
      13   7-14   8-6    9-5    10-4   11-3   12-2   13-1
 
 
Klasa B gr. I
 

wylosowane numery drużyn

1. LZS Wrzos Szyszków

2. GKS Relax Księżpol

3. KS Wola Różaniecka-Luchów

4. GKS Aleksandria Aleksandrów

5. KS Rakovia Rakówka

6. KS Alwa Brody Małe

7. Stowarzyszenie Sportowe Huragan Chmielek

8. SP Piast Babice

9. pauza

10. LKS Cosmos Józefów

 

Klasa B gr. II
 

wylosowane numery drużyn

1. GKS Huragan Hrubieszów

2. SKS Ruch Machnów Nowy

3. MGKS Igros II Krasnobród

4. GKS Szyszła Tarnoszyn

5. BKS Bodaczów

6. GKS Perła Telatyn

7. GKS Sparta Wożuczyn

8. GKS Perła Deszkowice

9. GKS Delta Nielisz

10. ASPN Roztocze II Szczebrzeszyn