Strona główna

Prezes Instytutu Nowej Kultury ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnej Konferencji „Profilaktyka zachowań problemowych dzieci i młodzieży w sporcie - rekomendacje dla klubów sportowych", która odbędzie się w dniu 9 czerwca 2022 roku, w godz. 10.30 – 15.00, na Stadionie Narodowym w Warszawie.
 
 
 
Konferencja „Profilaktyka zachowań problemowych dzieci i młodzieży w sporcie - rekomendacje dla klubów sportowych", która odbędzie się w dniu 9 czerwca 2022 roku, w godz. 10.30 – 15.00, na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Celem Konferencji jest upowszechnienie rekomendacji w zakresie profilaktyki alkoholowej dla młodzieżowych klubów sportowych, tak, by trenerzy, przedstawiciele klubów oraz liderzy środowiskowi mieli dostęp do najlepszych rozwiązań w dziedzinie ograniczania picia alkoholu wśród młodych ludzi będących pod ich opieką. Rekomendacje zostały opracowane w ramach międzynarodowego projektu badawczego „FYFA – Focus on Youth, Football and Alcohol".
Do udziału w Konferencji zapraszamy przedstawicieli związków sportowych i młodzieżowych klubów sportowych reprezentujących różne dyscypliny sportowe, trenerów, działaczy sportowych, przedstawicieli samorządów lokalnych odpowiedzialnych za wdrażanie działań profilaktycznych w gminach.
Zadanie współfinansowane jest ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, realizowane na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.
W załączeniu  Zaproszenie wraz z programem Konferencji oraz Formularz zgłoszeniowy zamieszczony pod linkiem: https://forms.gle/ZFteYmZCmm8PfyUo7
Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 23.05.2022 roku. Potwierdzenie zakwalifikowania do udziału w Konferencji zostanie przesłane drogą mailową na podany w Formularzu adres e-mail.
Konferencja będzie transmitowana w trybie on-line live.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (nr tel. 730030765, 730030992) lub mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z Biurem Fundacji.
Fundacja Instytut Nowej Kultury