Super User

Zgłoszenia do rozgrywek sezonu 2020/2021 stan na 17.08.2020 r.:

klasa Okręgowa:

1. GKS Błękitni Obsza

2. LKS Olimpia Miączyn

3. LZS Tarpan Korchów

4. GKS Orzeł Tereszpol

5. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

6. LKS Orion Dereźnia-drużyna dokooptowana

7. LZS Tanew Majdan Stary

8. LKS Metalowiec Goraj

9. KS Sokół Zwierzyniec

10. MGKS Igros Krasnobród

11. GKS Potok Sitno

12. GLKS Granica Lubycza Królewska

13. ŁKS Korona Łaszczów

14. LKS Olimpiakos Tarnogród

15. SP Victoria Łukowa

16. GKS Omega Stary Zamość

17. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

18. KS Tur Turobin-drużyna dookoptowana

 

klasa A:

1. GKS Sparta Łabunie

2. SP Piast Babice

3. BKS Bodaczów

4. GKS Andoria Mircze

5. GKS Szyszła Tarnoszyn

6. KS Olender Sól

7. LKS Szumy Susiec

8. LKS Orkan Bełżec

9. KS Alwa Brody Małe

10. GLKS Graf Chodywańce 

11. PKS Metanoja Lipsko

12. KS Włókniarz Frampol

13. LKS Cosmos Józefów-drużyna dookoptowana

14. GKS Relax Księżpol-drużyna dookoptowana

 

klasa B na razie bez podziału na grupy: 

1. KS Rakovia Rakówka

2. GKS Perła Deszkowice

3. SKS Ruch Machnów Nowy

4. KS Wola Różaniecka-Luchów

5. GKS Perła Telatyn

6. GKS Tarnawatka

7. GKS Aleksandria Aleksandrów

8. GKS Ostoja Skierbieszów

9. Stowarzyszenie Sportowe Huragan Chmielek

10. GKS Huragan Hrubieszów

11. GKS Delta Nielisz

12. LKS Orion Stihl Jacnia

13. GKS Sparta Wożuczyn

14. WKS Przewale

15. LZS Wrzos Szyszków zgł. 06.07.2020 r.

16. LZS Albatros Biszcza zgł. 08.07.2020 r.

17. STS Gryf II Gmina Zamość zgł. 13.07.2020 r.

18. STS Start Gmina Frampol

 

 

Okręgowa Liga Juniorów Starszych A1(2002, 2003, 2004, 2005 za zgodą lekarza sportowego)

1. GKS Błękitni Obsza

2. MLKS Kryształ Werbkowice

3. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

4. KS Olender Sól

5. LKS Orion Dereźnia

6. LZS Tanew Majdan Stary

7. GLKS Omega Stary Zamość

8. MGKS Igros Krasnobród

9. GKS Sparta Wożuczyn

10. GLKS Granica Lubycza Królewska

11. LKS Olimpiakos Tarnogród

12. ŁKS Korona Łaszczów-zgł. w dniu 07.07.2020 r.

 

 

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych B1 (2004,2005,2006, 2007 za zgodą lekarza sportowego)

1. LKS Olimpia Miączyn

2. MLKS Kryształ Werbkowice

3. GKS Szyszła Tarnoszyn

4. LKS Szumy Susiec

5. LKS Metalowiec Goraj

6. GKS Huragan Hrubieszów

7. KS Sokół Zwierzyniec

8. SP Victoria Łukowa

9. GKS Relax Księżpol

10. KS Włókniarz Frampol

11. LKS Cosmos Józefów

12. LKS Grom Różaniec

13. MGKS Igros Krasnobród zgłoszenie drużyny w dniu 23.07.2020 r.

TKS Huczwa Tyszowce-wycofanie drużyny w dniu 20.07.2020 r.

 

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych C1 (2006,2007,2008 za zgodą lekarza sportowego)

1. GKS Aleksandria Aleksandrów

2. GKS Orzeł Tereszpol

3. STS Gryf Gmina Zamość

4. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

5. LKS Orkan Bełżec

6. LKS Metalowiec Goraj

7. GLKS Granica Lubycza Królewska

8. TKS Huczwa Tyszowce-zgłoszenie drużyny w dniu 20.07.2020 r.

MGKS Igros Krasnobród-wycofanie drużyny w dniu 20.07.2020 r.

 

 

Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych C2 (2007, 2008, 2009 za zgodą lekarza sportowego)

Grupa I:

1. GKS Błękitni Obsza

2. LZS Tarpan Korchów

3. SP Piast Babice

4. KS Olender Sól

5. KS Tur Turobin

6. APN Biłgorajczyki

7. KS Sokół Zwierzyniec

8. LKS Olimpiakos Tarnogród

9. KS Włókniarz Frampol

10. LKS Cosmos Józefów

 

 

 

Grupa II:

1. GKS Delta Nielisz

2. MGKS Igros Krasnobród

3. GKS Ostoja Skierbieszów

4. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

5. MLKS Kryształ Werbkowice

6. GLKR-S Olimp Mircze

7. DKS Gaudium Zamość

8. GKS Huragan Hrubieszów

9. LKS Szumy Susiec

 
 

TKS Huczwa Tyszowce-wycofanie drużyny w dniu 20.07.2020 r.

DKS Gaudium Zamość-wycofanie drużyny w dniu 03.08.2020 r. (zakwalifikowanie się do Ligi Wojewódzkiej)

 

Okręgowa Liga Młodzików Starszych D1 (2008, 2009, 2010 za zgodą lekarza sportowego)

Gr. I

1. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

2. LZS Tanew Majdan Stary  drużyna Tanwi wycofała się z rozgrywek w dniu 17.08.2020 r.

3. GKS Sparta Łabunie

4. GLKS Omega Stary Zamość

5. AMSPN Hetman Zamość

6. GKS Relax Księżpol

 

Grupa II

1. ŁKS Korona Łaszczów

2. LKS Orkan Bełżec

3. GLKS Graf Chodywańce

4. GLKS Granica Lubycza Królewska

5. TKS Huczwa Tyszowce-zgłoszenie drużyny w dniu 20.07.2020 r.

6. ULKS Zryw Ulhówek-zgłoszenie drużyny w dniu 22.07.2020 r.

STS Gryf Gmina Zamość-wycofanie drużyny w dniu 22.07.2020 r.

 

Okręgowa Liga Młodzików Młodszych D2(2009, 2010, 2011 za zgodą lekarza sportowego)

1. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

2. DKS Gaudium Zamość

3. GKS Orzeł Tereszpol

4. LKS Szumy Susiec
 
5. KS Sokół Zwierzyniec
6. UKS Football Academy Biłgoraj

7. MGKS Igros Krasnobród

8. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

 

Orlik Starszy E1-turniejowo (2010)

1. SKS Ruch Machnów Nowy

2. TKS Tomasovia I Tomaszów Lubelski

3. TKS Tomasovia II Tomaszów Lubelski

4. DKS Gaudium I Zamość

5. DKS Gaudium II Zamość

6. GKS Andoria Mircze

7. MLKS Kryształ Werbkowice

8. GKS Perła Telatyn

9. STS Gryf Gmina Zamość

10. MKS Unia Hrubieszów

11. LKS Orion Dereźnia

12. KS Tur Turobin
 
13. OSiR Biłgoraj wycofanie drużyny w dniu 25.08.2020 r.
 
14. UKS Football Academy Biłgoraj I
 

15. MGKS Igros Krasnobród

16. MGKS Igros II Krasnobród zgł. w dniu 04.08.2020 r.

17. GKS Potok Sitno

18. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

19. LKS Olimpiakos Tarnogród

20. SP Victoria Łukowa

21. UKS Football Academy Zamość I

22. UKS Football Academy Zamość II

23. AMSPN Hetman Zamość

24. BKS Biłgoraj

25. LKS Grom Różaniec

26. AMSPN Hetman II Zamość - zgłoszenie do rozgrywek w dniu 22.07.2020 r./wycofanie drużyny z rozgrywek w dniu 31.08.2020 r.

27. LZS Tanew Majdan Stary-zgłoszenie do rozgrywek w dniu 17.08.2020 r.

28. KS Włókniarz Frampol-zgłoszenie do rozgrywek w dniu 18.08.2020 r.

TKS Huczwa Tyszowce-wycofanie drużyny w dniu 20.07.2020 r.

UKS Football II Academy Biłgoraj-wycofanie drużyny w dniu 17.08.2020 r.

 

Orlik Młodszy E2-turniejowo (2011)

1. LKS Olimpia Miączyn

2. LZS Tarpan Korchów

3. TKS Tomasovia I Tomaszów Lubelski

4. TKS Tomasovia II Tomaszów Lubelski

5. DKS Gaudium I Zamość

6. DKS Gaudium II Zamość

7. KS Olender Sól

8. LKS Szumy Susiec

9. GKS Potok Sitno
10. AP Kicker Tomaszów Lubelski

11. GLKS Granica Lubycza Królewska

12. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

13. UKS Football Academy Zamość I

14. UKS Football Academy Zamość II

15. AMSPN Hetman Zamość

16. BKS Biłgoraj

17. TKS Huczwa Tyszowce-zgłoszenie drużyny w dniu 20.07.2020 r.

18. GKS Błękitni Obsza-zgłoszenie drużyny w dniu 06.08.2020 r.

19. STS Start Gmina Frampol-zgłoszenie w dniu 07.08.2020 r.

UKS Football Academy Biłgoraj wycofanie drużyny w dniu 17.08.2020 r.

 

 

 

Żak Starszy F1-turniejowo (2012)

1. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

2. DKS Gaudium Zamość

3. STS Gryf Gmina Zamość

4. MKS Unia Hrubieszów

5. GLKS Omega Stary Zamość

6. UKS Football Academy Biłgoraj

7. MGKS Igros Krasnobród

8. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

9. AMSPN Hetman I Zamość

10. BKS Biłgoraj

11. GLKR-S Olimp Mircze

12. STS Start Gmina Frampol-zgłoszenie drużyny w dniu 07.08.2020 r.

13. AMSPN Hetman II Zamość-zgłoszenie drużyny w dniu 31.08.2020 r.

 

Żak Młodszy F2-turniejowo (2013)

1. DKS Gaudium Zamość

2. UKS Football Academy Biłgoraj
 
3. AP Kicker Tomaszów Lubelski

4. GLKS Granica Lubycza Królewska

5. LKS Olimpiakos Tarnogród
 
6. UKS Football Academy Zamość I
 
7. UKS Football Academy Zamość II

8. AMSPN Hetman Zamość

9. LKS Grom Różaniec

10. STS Start Gmina Frampol-zgłoszenie w dniu 07.08.2020 r.

 
 

Skrzat G1-turniejowo (2014)

1. UKS Football Academy Biłgoraj

2. AMSPN Hetman Zamość

3. STS Start Gmina Frampol-zgłoszenie w dniu 07.08.2020 r.

4. AMSPN Hetman II Zamość-zgłoszenie w dniu 18.08.2020 r.

 
 

 ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Zgody RODO na korespondencję mailową:

IV liga:

1. MLKS Kryształ Werbkowice

2. MKS Unia Hrubieszów

3. STS Gryf Gmina Zamość

 

klasa Okręgowa:

1. GKS Błękitni Obsza

2. GLKS Omega Stary Zamość

3. GKS Orzeł Tereszpol

4. LKS Olimpia Miączyn

5. LZS Tarpan Korchów

6. GLKS Granica Lubycza Królewska

7. LKS Olimpiakos Tarnogród

8. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

9. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

10. LKS Metalowiec Goraj

11. GKS Potok Sitno

12. SP Victoria Łukowa

13. MGKS Igros Krasnobród

 

klasa A:

1. GKS Sparta Łabunie

2. LKS Orkan Bełżec

3. BKS Bodaczów

4. GKS Andoria Mircze

5. KS Włókniarz Frampol

6. SP Piast Babice

7. GKS Relax Księżpol

8. GKS Szyszła Tarnoszyn

9. KS Olender Sól

10. LKS Szumy Susiec

 

klasa B na razie bez podziału na grupy: 

1. GKS Ostoja Skierbieszów

2. GKS Perła Deszkowice

3. SKS Ruch Machnów Nowy

4. KS Rakovia Rakówka

5. GKS Aleksandria Aleksandrów

6. GKS Tarnawatka

7. GKS Perła Telatyn

8. GKS Delta Nielisz

9. LKS Orion Stihl Jacnia

10. LZS Wrzos Szyszków

 

grupy młodzieżowe:

1. APN Biłgorajczyki

2. BKS Biłgoraj

Kategoria: