Super User
Kategoria:

Dnia 1 września br. rozpocznie się proces aplikacyjny do Programu Certyfikacji na rok 2023. Będą mogły do niego przystąpić wszystkie zainteresowane szkółki. W poniższym artykule przedstawiamy harmonogram procedury rekrutacyjnej do programu oraz najważniejsze zmiany w nim zachodzące, zatwierdzone podczas ostatniego spotkania zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Rok 2022 to w Programie Certyfikacji rok dużych zmian. Po tym jak wiosną zdecydowano o utworzeniu czwartego poziomu certyfikatu – zielonego – przeznaczonego przede wszystkim dla mniejszych, lokalnych szkółek, teraz, przed rozpoczęciem nowego procesu aplikacyjnego, zdecydowano o wprowadzeniu kilku znaczących modyfikacji, w tym nowego regulaminu oraz kryteriów rekrutacji.

To, co pozostaje niezmienne, to poszczególne etapy procedury aplikacyjnej. W tym roku przewidziano na nią cztery miesiące. Co ważne, PZPN zniósł okres karencji, który do tej pory blokował przystąpienie do kolejnego cyklu projektu tym podmiotom, które w danym roku kalendarzowym utraciły gwiazdkę.

Szczegółowy harmonogram przedstawia poniższa grafika:

Super User
Kategoria:

W dniu 11.08.2022 r. w siedzibie Oddziału LZPN w Zamościu odbyło się losowanie pary, której zwycięzca awansuje do Pucharu Polski i losowanie par 1/4 Zamojskiego Pucharu Polski. Udział wzięli: trener Łada 1945 Biłgoraj Pan Jarosław Czarniecki, trener STS Gryf Gmina Zamość Pan Sebastian Luterek, zawodnik GKS Potok Sitno Pan Jakub Mazurek oraz Sekretarz Komisji Gier Andrzej Swacha.

REGULAMIN ROZGRYWEK PUCHARU POLSKI LZPN

 

17 sierpnia 2022 r. (środa) godz. 17.

runda wstępna Pucharu Polski: GKS Pogoń 96 Łaszczówka-MKS Unia Hrubieszów

 

7 września 2022 r. (środa) godz. 16.

1/4 Zamojskiego Pucharu Polski

1. Zwycięzca rundy wstępnej Pucharu Polski-MLKS Kryształ Werbkowice

2. GKS Potok Sitno-GKS Błękitni Obsza

 

3. LKS Grom Różaniec-STS Gryf Gmina Zamość

4. Łada 1945 Biłgoraj-TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

 

6 października 2022 r. (środa) godz. 15.

1/2 Zamojskiego Pucharu Polski

1-2

3-4

Finał Zamojskiego Pucharu Polski: Wiosna 2023

 

Fortuna Puchar Polski