Wydział Szkolenia proponuje aby dzielic na grupy ligę, gdzie zgłoszono więcej niz 12 zespołów.
 

Okręgowa Liga Juniorów Starszych

1. LKS Olimpia Miączyn

2. LKS Olimpiakos Tarnogród

3. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

4. GLKS Omega Stary Zamość

5. LKS Orion Dereźnia

6. LZS Tanew Majdan Stary

7. GKS Ostoja Skierbieszów

8. TKS Huczwa Tyszowce

9. GKS Błękitni Obsza

10. SP Victoria Łukowa

11. GKS Szyszła Tarnoszyn

12. MLKS Kryształ Werbkowice

 
   Junior młodszy:
 
Gr. I                                                                                Gr. II
Roztocze                                                                         Szumy
Gaudium                                                                         Granica
Orzeł (wycofana w dniu 14.08.2019 r.)                            Igros
Włókniarz                                                                        Korona
Metalowiec                                                                      Pogoń 96
Cosmos                                                                          Sparta Woż.
Olender                                                                          Kryształ
    
 
 
  Trampkarz Starszy:
 
Gr. I                              Gr. II
Grom                            Olimpia M.
Roztocze                      Szumy
Relax                            Igros
Orion D.                       Huczwa
Łukowa                        Olimp Mircze
Sokół                           Omega
                                    AMSPN Hetman
 
Młodzik Starszy:
 
Gr. I                                Gr. II
Olimpiakos                     Szumy
Włókniarz                       Huragan Hr.
APN Biłgorajczyki           Zryw U.
MSPN Roztocze             Igros
Tarpan                          Ostoja
Tur                                Pogoń 96
Cosmos                        Olimp Mircze
Obsza                           Gaudium
Sól                                Kryształ
Sokół                            Delta N.
 
Młodzik Młodszy
 
Gr. I                                Gr. II
Osir Biłgoraj                    Olimpia M.
Relax                              Granica
Roztocze                         Korona
Omega                            Graf
Sparta Ł.                         Huczwa
AMSPN Hetman               Tomasovia
                                        Orkan