Podajemy Zwycięzców w Grupach Młodzieżowych ZOZPN

Okręgowa Liga Juniorów Starszych:

Gr. I: LKS Olimpiakos Tarnogród

Gr. II: ŁKS Korona Łaszczów

OLIMPIAKOS-KORONA 3 - 0; pierwszy mecz 0-0  

Mistrz Okręgowej Ligi Juniorów Starszych: LKS Olimpiakos Tarnogród

 

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych:

Gr. I: ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

Gr. II: LKS Olimpia Miączyn

OLIMPIA-ROZTOCZE 3 - 1; pierwszy mecz 6-2

Mistrz Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych: LKS Olimpia Miączyn

 

Mistrz Okręgowej Ligi Trampkarzy Starszych: MKS Unia Hrubieszów

 

Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych:

Gr. I: KS Włókniarz Frampol

Gr. II: DKS Gaudium Zamość

WŁÓKNIARZ-GAUDIUM 2 - 2; pierwszy mecz 2-9

Mistrz Okręgowej Ligi Trampkarzy Młodszych: DKS Gaudium Zamość

 

Mistrz Okręgowej Ligi Młodzików Starszych: OSiR Biłgoraj

 

Okręgowa Liga Młodzików Młodszych:

Gr. I: MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

Gr. II: DKS Gaudium Zamość

GAUDIUM-MSPN Roztocze  6 - 2; pierwszy mecz 2-3

 

Mistrz Okręgowej Ligi Młodzików Młodszych: DKS Gaudium Zamość

 

 

Turniej Mistrzów Orlików Starszych:

Football Academy Zamość- Gaudium Zamość 0:3 vo
Gryf Gmina Zamość- Granica Lubycza Królewska 2:7
Football Academy Zamość -Granica Lubycza Królewska 0:3 vo
Gryf Gmina Zamość - Gaudium Zamość 1:3
Gaudium Zamość- Granica Lubycza Królewska 3:1
Gryf Gmina Zamość- Football Academy 3:0 vo
 
Tabela końcowa:
1. DKS Gaudium Zamość                         9 pkt.            14:5
2. GLKS Granica Lubycza Królewska       6 pkt.            12:2
3. STS Gryf Gmina Zamość                      3 pkt.              6:10
4. UKS Football Academy Zamość             0 pkt             0:9

Mistrz Orlików Starszuch: DKS Gaudium Zamość

 

 

Turniej Mistrzów Orlików Młodszych:

DKS Gaudium Zamość-UKS FA Biłgoraj 0:1
AMSPN Hetman Zamość-UKS FA Biłgoraj 2:3
DKS Gaudium Zamość-AMSPN Hetman Zamość 1:5
AMSPN Hetman Zamość-TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
DKS Gaudium Zamość-TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:3
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski-UKS FA Biłgoraj 0:1
 
Tabela końcowa:
1. UKS Football Academy Biłgoraj 9 pkt. br. 5:2
2. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 pkt. br. 7:3
3. AMSPN Hetman Zamość 4 pkt. br. 8:5
4. DKS Gaudium Zamość 0 pkt. br. 3:9

Mistrz Orlików Młodszych: UKS Football Academy Biłgoraj

 

         

Klasa Okręgowa

Awans z Klasy Okręgowej do IV ligi uzyskała MKS Unia Hrubieszów.

Z Klasy Okręgowej do Klasy A spadają: KS Sokół Zwierzyniec, KS Włókniarz Frampol, LKS Orkan Bełżec.

 

Klasa A

Awans z Klasy A do Klasy Okręgowej uzyskały: MGKS Igros Krasnobród, GKS Błękitni Obsza, LKS Cosmos Józefów.

Z Klasy A do Klasy B spadają: KS Olender Sól, GKS Ostoja Skierbieszów, LZS Wrzos Szyszków.

 

Klasa B gr. I

Awans z Klasy B gr. I awans do Klasy A uzsykał: SP Piast Babice

 

Klasa B gr. II

Awans z Klasy B gr. II awans do Klasy A uzsykał: GLKS Graf Chodywańce

 

Awans do Klasy A uzyskał również zwycięzca barażu: GKS Orzeł Tereszpol*

*po przeprowadzeniu przez Wydział Dyscypliny postępowania wyjaśniającego

 

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej tradycyjne już organizuje rozgrywki Pucharu Starostów. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i do zgłaszania się chętnych zespołów (Klasa Okręgowa obligatoryjnie). Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub fax 84 638-62-40.