Super User

 

Zgłoszenia do rozgrywek sezonu 2022/2023

Komisja Gier w załączeniu będzie podawała na bieżąco drużyny, które zgłosiły się do rozgrywek sezonu 2022/2023. 

Skład lig seniorów może się zmienić po orzeczeniu NKO PZPN.

Stan na 30.06.2022 r.

 

 

na czerwono zgłoszenia zespołów po terminie

 

Klasa Okręgowa (16 zespołów):

1. ŁKS Korona Łaszczów

2. Łada 1945 Biłgoraj

3. MKS Unia Hrubieszów

4. LKS Orkan Bełżec

5. LZS Tanew Majdan Stary

6. GLKS Granica Lubycza Królewska

7. KS Włókniarz Frampol

8. GKS Andoria Mircze

 

 

Klasa A (14 zespołów):

1. SP Piast Babice

2. GKS Delta Nielisz

3. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

4. KS Sokół Zwierzyniec

5. GKS Sparta Łabunie

 

 

 

Klasa B (na razie bez podziału na grupy):

1. LKS Szumy Susiec

2. GKS Tarnawatka

3. GKS Szyszła Tarnoszyn

4. GKS Perła Deszkowice

 

 

System rozgrywek grup młodzieżowych będzie uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn w danej kategorii wiekowej.

Sezon 2022/2023:

Zamojska Liga Juniorów Starszych (2004-2005) - dla r. 2006*, pełny druk dla r. 2007, 2008;

Zamojska Liga Juniorów Młodszych (2006-2007) - dla r. 2008*, pełny druk dla r. 2009;

Zamojska Liga Trampkarzy Starszych (2008) - dla r. 2009*, pełny druk dla r. 2010,

Zamojska Liga Trampkarz Młodszych (2009) - dla r. 2010*, pełny druk dla r. 2011 Młodzik st. (2010) - dla r. 2011*, pełny druk dla r. 2012,

Zamojska Liga Młodzik Młodszych (2011) - dla r. 20112, pełny druk dla r. 2013

Orlik Starszy (2012) - dla r. 2013*, pełny druk dla r. 2014 (kat. Żak st.),

Orlik Młodszy (2013) - dla r. 2014*, pełny druk dla r. 2015 (kat. Żak mł.)

 

ROCZNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH NA SEZON 2022/2023

DRUK PRZENIESIENIA DO WYŻSZEJ KATEGORI NA SEZON 2022/2023

 

Okręgowa Liga Juniorów Starszych A1(2004, 2005, 2006, 2007 za zgodą lekarza sportowego):

1. LKS Grom Różaniec

2. ŁKS Korona Łaszczów

3. LKS Orkan Bełżec

4. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

5. MLKS Kryształ Werbkowice

6. KS Włókniarz Frampol

 

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych B1 (2006,2007,2008, 2009 za zgodą lekarza sportowego):

1. GKS Delta Nielisz

2. KS Sokół Zwierzyniec

3. GLKS Omega Stary Zamość

4. GLKS Granica Lubycza Królewska

5. MLKS Kryształ Werbkowice

 

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych C1 (2008,2009,2010 za zgodą lekarza sportowego):

1. ŁKS Korona Łaszczów

2. LKS Orkan Bełżec

3. GKS Sparta Łabunie

4. KS Włókniarz Frampol

 

Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych C2 (2009, 2010, 2011 za zgodą lekarza sportowego):

1. DKS Gaudium Zamość

2. GKS Sparta Łabunie

3. LKS Szumy Susiec

4. BKS Biłgoraj

5. LZS Tanew Majdan Stary

 

Okręgowa Liga Młodzików Starszych D1 (2010, 2011, 2012 za zgodą lekarza sportowego):

1. LKS Grom Różaniec

2. OSiR Biłgoraj

3. STS Gryf I Gmina Zamość

4. STS Gryf II Gmina Zamość

5. LKS Orkan Bełżec

6. KS Sokół Zwierzyniec

7. MLKS Kryształ Werbkowice

8. GKS Andoria Mircze

 

Okręgowa Liga Młodzików Młodszych D2 (2011, 2012, 2013 za zgodą lekarza sportowego):

1. OSiR Biłgoraj

2. LKS Szumy Susiec

3. MKS Unia Hrubieszów

4. BKS Biłgoraj

5. GLKS Omega Stary Zamość

6. GLKS Granica Lubycza Królewska

 

Orlik Starszy E1-turniejowo (2012):

1. DKS Gaudium I Zamość

2. DKS Gaudium II Zamość

3. LKS Grom Różaniec

4. STS Gryf I Gmina Zamość

5. STS Gryf II Gmina Zamość

6. UKS Football Academy Biłgoraj

7. GKS Szyszła Tarnoszyn

8. AMSPN Hetman Zamość

9. GKS Sparta Łabunie

10. LZS Tanew Majdan Stary

 

Orlik Młodszy E2-turniejowo (2013):

1. DKS Gaudium I Zamość

2. DKS Gaudium II Zamość

3. STS Gryf I Gmina Zamość

4. STS Gryf II Gmina Zamość

5. LKS Szumy Susiec

6. UKS Football Academy Biłgoraj

7. AP Kicker Tomaszów Lubelski

8. MKS Unia Hrubieszów

9. AMSPN Hetman Zamość

10. BKS Biłgoraj

11. GLKS Omega Stary Zamość

12. GLKS Granica Lubycza Królewska

13. MLKS Kryształ Werbkowice

 

Żak Starszy F1-turniejowo (2014)

1. STS Gryf Gmina Zamość

2. UKS Football Academy Biłgoraj

3. AMSPN Hetman I Zamość

4. AMSPN Hetman II Zamość
 
5. SP Piast Babice
 
6. LKS Orkan Bełżec
 
7. GKS Sparta Łabunie
 
8. BKS Biłgoraj

 

Żak Młodszy F2-turniejowo (2015)

1. DKS Gaudium Zamość

2. STS Gryf Gmina Zamość

3. LKS Szumy Susiec

4. UKS Football Academy Biłgoraj

5. AP Kicker I Tomaszów Lubelski

6. AP Kicker II Tomaszów Lubelski

7. MKS Unia Hrubieszów

8.  AMSPN Hetman Zamość

9. BKS Biłgoraj

 10. GLKS Omega Stary Zamość

 

 

 

Skrzat G1-turniejowo (2016)

1. UKS Football Academy Biłgoraj

2. AMSPN Hetman I Zamość

3. AMSPN Hetman II Zamość

 ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Zgody RODO na korespondencję mailową (sezon 2020/2021 i następne):

 

III liga:

1. KS Hetman Zamość

 

IV liga:

1. MLKS Kryształ Werbkowice

2. MKS Unia Hrubieszów

3. STS Gryf Gmina Zamość

4. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

5. TKS Huczwa Tyszowce

6. LKS Grom Różaniec

7. Łada 1945 Biłgoraj

 

klasa Okręgowa:

1. GKS Błękitni Obsza

2. GLKS Omega Stary Zamość

3. GKS Orzeł Tereszpol

4. LKS Olimpia Miączyn

5. LZS Tarpan Korchów

6. GLKS Granica Lubycza Królewska

7. LKS Olimpiakos Tarnogród

8. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

9. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

10. LKS Metalowiec Goraj

11. GKS Potok Sitno

12. SP Victoria Łukowa

13. MGKS Igros Krasnobród

14. LKS Orion Dereźnia

15. ŁKS Korona Łaszczów

16. LZS Tanew Majdan Stary

17. KS Tur Turobin

18. KS Sokół Zwierzyniec

 

klasa A:

1. GKS Sparta Łabunie

2. LKS Orkan Bełżec

3. BKS Bodaczów

4. GKS Andoria Mircze

5. KS Włókniarz Frampol

6. SP Piast Babice

7. GKS Relax Księżpol

8. GKS Szyszła Tarnoszyn

9. KS Olender Sól

10. LKS Szumy Susiec

11. LKS Cosmos Józefów

12. PKS Metanoja Lipsko

13. GLKS Graf Chodywańce

14. KS Alwa Brody Małe

 

klasa B na razie bez podziału na grupy: 

1. GKS Ostoja Skierbieszów

2. GKS Perła Deszkowice

3. SKS Ruch Machnów Nowy

4. KS Rakovia Rakówka

5. GKS Aleksandria Aleksandrów

6. GKS Tarnawatka

7. GKS Perła Telatyn

8. GKS Delta Nielisz

9. LKS Orion Stihl Jacnia

10. LZS Wrzos Szyszków

11. STS Start Gmina Frampol

12. KS Wola Różaniecka-Luchów

13. STS Gryf II Gmina Zamość

14. LZS Albatros Biszcza

15. Stowarzyszenie Sportowe Huragan Chmielek

16. GKS Sparta Wożuczyn

17. GKS Huragan Hrubieszów

18. WKS Przewale

 

grupy młodzieżowe:

1. APN Biłgorajczyki

2. BKS Biłgoraj

3. OSiR Biłgoraj

4. UKS Football Academy Biłgoraj

5. UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska

6. AP Kicker Tomaszów Lubelski

7. UKS Football Academy Zamość

8. KS Archipelag Roztocze Krynice

9. GLKR-S Olimp Mircze

10. DKS Gaudium Zamość

11. AMSPN Hetman Zamość

12. MKS Szczebrzeszyn

Kategoria: