Informujemy, że zostały już utworzone terminarze wszystkich grup młodzieżowych (z wyjątkiem orlików starszych i młodszych). Terminarze zamieszczone są w systemie Extranet. W najbliższym czasie zostaną przesłane do klubów w formie mailowej. Z uwagi na to, że niektóre grupy startują 7/8 września br. prosimy o nanoszenie terminów i godzin tak aby zdążyć 14 dni przed rozpoczęciem. Ułatwi to prowadzenie rozgrywek, a klubowi przeciwnemu z wyprzedzeniem pozwoli zamówić środek transportu.

Jeżeli klub nie zamieści terminu i godziny to system automatycznie wstawi sobota godz. 13.

W dniu 16 sierpnia 2019 r. (piątek) w obecności przedstawicieli Klubów KS Hetman Zamość-Pana Kamila Tomczyszyna, STS Gryf Gmina Zamość-Pana Tomasza Goździuka, LZS Tanew Majdan Stary-Pana Ryszarda Dziury.

TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski-KS Hetman Zamość

STS Gryf Gmina Zamość-Łada 1945 Biłgoraj

LZS Tanew Majdan Stary-MLKS Kryształ Werbkowice

MKS Unia Hrubieszów-TKS Huczwa Tyszowce

Mecze należy rozegrać w dniu 04.09.2019 r. (środa) godz. 16:30. Gospodarz meczów na pierwszym miejscu.

W załączeniu protokół losowania z podpisami Komisji.

Losowanie Pucharu Polski

 

Wydział Gier i Wydział Dyscypliny informują Kol. sędziów, że sprawozdania klasy Okręgowej z terminu 15.08.2019 r. należy wypełnić w systemie Extranet do piątku 16.08.2019 r. do godz. 11:00.

Informujemy, że istnieje wzorem lat ubiegłych możliwość rozliczania delegacji sędziowskich przez księgowość Oddziału LZPN w Zamościu. Prosimy Kluby o wpłatę zaliczek na konto:

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

ul. Królowej Jadwigi 8

22-400 Zamość

Nr konta: 

15 1500 1807 1218 0004 1368 0000
Santander Bank Polska S.A.

W dniu 16.08.2019 r. (piątek) o godz. 11:00 w siedzibie ZOZPN ul. Kr. Jadwigi 8 w Zamościu odbędzie się losowanie 1/4 Pucharu Polski:

LZS Tanew Majdan Stary, TKS Huczwa Tyszowce, MKS Unia Hrubieszów, STS Gryf Gmina Zamość-mistrzowie Pucharu Starostów w swoich

powiatach oraz: KS Hetman Zamość, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski, MLKS Kryształ Werbkowice, Łada 1945 Biłgoraj.

Zapraszamy do udziału przedstawicieli w/w klubów oraz media.

Wydział Szkolenia proponuje aby dzielic na grupy ligę, gdzie zgłoszono więcej niz 12 zespołów.
 

Okręgowa Liga Juniorów Starszych

1. LKS Olimpia Miączyn

2. LKS Olimpiakos Tarnogród

3. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

4. GLKS Omega Stary Zamość

5. LKS Orion Dereźnia

6. LZS Tanew Majdan Stary

7. GKS Ostoja Skierbieszów

8. TKS Huczwa Tyszowce

9. GKS Błękitni Obsza

10. SP Victoria Łukowa

11. GKS Szyszła Tarnoszyn

12. MLKS Kryształ Werbkowice

 
   Junior młodszy:
 
Gr. I                                                                                Gr. II
Roztocze                                                                         Szumy
Gaudium                                                                         Granica
Orzeł (wycofana w dniu 14.08.2019 r.)                            Igros
Włókniarz                                                                        Korona
Metalowiec                                                                      Pogoń 96
Cosmos                                                                          Sparta Woż.
Olender                                                                          Kryształ
    
 
 
  Trampkarz Starszy:
 
Gr. I                              Gr. II
Grom                            Olimpia M.
Roztocze                      Szumy
Relax                            Igros
Orion D.                       Huczwa
Łukowa                        Olimp Mircze
Sokół                           Omega
                                    AMSPN Hetman
 
Młodzik Starszy:
 
Gr. I                                Gr. II
Olimpiakos                     Szumy
Włókniarz                       Huragan Hr.
APN Biłgorajczyki           Zryw U.
MSPN Roztocze             Igros
Tarpan                          Ostoja
Tur                                Pogoń 96
Cosmos                        Olimp Mircze
Obsza                           Gaudium
Sól                                Kryształ
Sokół                            Delta N.
 
Młodzik Młodszy
 
Gr. I                                Gr. II
Osir Biłgoraj                    Olimpia M.
Relax                              Granica
Roztocze                         Korona
Omega                            Graf
Sparta Ł.                         Huczwa
AMSPN Hetman               Tomasovia
                                        Orkan

                                 

W dziale Terminarze, Wyniki i Tabele został zamieszczony zaktualizowany Terminarz klasy B gr. I, który jest już również w systemie Extranet.