Podajemy Zwycięzców w Grupach Młodzieżowych:

Okręgowa Liga Juniorów Starszych:

Mistrz Okręgowej Ligi Juniorów Starszych: ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

 

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych:

Gr. I: LKS Metalowiec Goraj

Gr. II: LKS Szumy Susiec

Szumy-Metalowiec 3-0 vo; pierwszy mecz 0-7 dla Szumów

Mistrz Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych: LKS Szumy Susiec

 

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych:

Mistrz Okręgowej Ligi Trampkarzy Starszych: GLKS Granica Lubycza Królewska

Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych:

Gr. I: LZS Tarpan Korchów

Gr. II: MLKS Kryształ Werbkowice

Kryształ-Tarpan 1-2; pierwszy mecz 3-1 dla Tarpana

Mistrz Okręgowej Ligi Trampkarzy Młodszych: LZS Tarpan Korchów

 

Okręgowa Liga Młodzików Starszych: 

Gr. I: AMSPN Hetman Zamość

Gr. II: ŁKS Korona Łaszczów

Korona-AMSPN Hetman  1-2; pierwszy mecz 5-1 dla AMSPN Hetman Zamość

Mistrz Okręgowej Ligi Młodzików Starszych: AMSPN Hetman Zamość

 

Okręgowa Liga Młodzików Młodszych:

Mistrz Okręgowej Ligi Młodzików Młodszych: MGKS Igros Krasnobród

Gośćmi Pani  Marty Majewskiej - Burmistrz Miasta Hrubieszów byli Prezes LZPN - Pan Zbigniew Bartnik i Wiceprezes LZPN - Pan Stanisław Pryciuk. W towarzystwie Pani Wioletty Krawczuk - Prezes MKS UNIA Hrubieszów  i Tomasza Janiszka - Wiceprezesa ds. Piłki Nożnej MKS UNIA  rozmawialiśmy  o sekcji piłki nożnej w klubie. Aktualna sytuacja w drużynie seniorów, plany, zamierzenia na najbliższy sezon, perspektywa rozwoju piłki młodzieżowej, a także  o szkoleniu dziewcząt  w klubie - to główne płaszczyzny rozmów z Panią Burmistrz i kierownictwem MKS UNIA.
 
spotkanie 1
.
spotkanie 2

Komisja Gier O/Zamość podaje terminy i pary meczów o mistrzostwo w grupach młodzieżowych:

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych:

Zwycięzca gr. I: LKS Metalowiec Goraj

Zwycięzca gr. II: LKS Szumy Susiec

23.06.2021 r. (środa) godz. 16; LKS Metalowiec Goraj-LKS Szumy Susiec - I mecz w Goraju

26.06.2021 r. (sobota) godz. 15; LKS Szumy Susiec-LKS Metalowiec Goraj - rewanż w Suścu

 

Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych:

Zwycięzca gr. I: LZS Tarpan Korchów

Zwycięzca gr. II: MLKS Kryształ Werbkowice

19.06.2021 r. (sobota) godz. 15; LZS Tarpan Korchów-MLKS Kryształ Werbkowice - I mecz w Korchowie

26.06.2021 r. (sobota) godz. 12; MLKS Kryształ Werbkowice-LZS Tarpan Korchów - rewanż w Werbkowicach

 

Okręgowa Liga Młodzików  Starszych:

Zwycięzca gr. I: AMSPN Hetman Zamość

Zwycięzca gr. II: ŁKS Korona Łaszczów

20.06.2021 r. (niedziela) godz. 13; AMSPN Hetman Zamość - ŁKS Korona Łaszczów - I mecz w Zamościu

27.06.2021 r. (niedziela) godz. 11; ŁKS Korona Łaszczów - AMSPN Hetman Zamość - rewanż w Łaszczowie

 

Delegaci na  Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym dokonali również innych następujących wyborów.

Członkami Zarządu LZPN zostali wybrani: Pan Stanisław Pryciuk, Pan Jerzy Bojko i Pan Ryszard Dziura.

Członkami Komisji Rewizyjnej LZPN wybrano Panów: Jan Madyński i Andrzej Swacha.

Delegat na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze PZPN: Pan Stanisław Pryciuk.

Wszystkie w/w wybrane Osoby reprezentowały Oddział LZPN w Zamościu.

 

Pozostali Członkowie Zarządu LZPN Panowie: Robert Gromysz, Arkadiusz Kozłowski, Andrzej Kuśmierczyk, Stanisław Lesiuk, Tadeusz Łapa, Ryszard Nilipiuk, Anatol Obuch, Piotr Owczarzak, Piotr Sadczuk, Marek Wawer, Witold Wójtowicz

Pozostali Członkowie Komisji Rewizyjnej Panowie: Roman Dąbek, Jarosław Dziewulski, Jan Madyński, Władysław Makarewicz, Paweł Zieliński.

Pozostali Delegaci na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze PZPN Panowie: Zbigniew Bartnik i Tomasz Mikulski